DS 7 CROSSBACK

Nositeľ špičkových technológií

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

MIESTO VODIČA NA ŠPIČKOVEJ TECHNOLOGICKEJ ÚROVNI

Digitálny 12’’ združený prístroj má elegantnú grafiku, ktorú si môžete upraviť podľa vlastných predstáv. Zobrazenie všetkých jazdných informácií ovládate pomocou rozbaľovacieho menu ovládačom priamo na volante.
V ponuke je šesť režimov vrátane obrazovky na ovládanie funkcií DS CONNECTED PILOT alebo DS NIGHT VISION.

Dotykový centrálny 12’’ HD displej umožňuje ovládať funkcie vozidla pomocou radu senzitívnych „virtuálnych“ tlačidiel. Funkcie vozidla možno ovládať aj pomocou chrómovaného ovládača zdobeného kryštálmi*.
Tento rad ovládačov sa okrem iného používa aj na priamy prístup k funkciám komfortu, médií a konektivity.
Máte tiež prístup k funkcii DS Connect, ktorá ponúka celý rad ďalších služieb: v oblasti bezpečnosti na cestách (SOS & asistencia), údržby (prostredníctvom telematických služieb), on-line navigácie a zábavy prostredníctvom funkcií Mirror Screen** (Android AutoTM, Apple CarPlayTM a MirrorLink®).
* V závislosti od verzie ** Funkcie vyžadujú kompatibilný smartfón

DS SAFETY: NEUSTÁLA OSTRAŽITOSŤ

Na dlhých cestách môže nepozornosť vodiča alebo zlá viditeľnosť predstavovať nebezpečie. DS SAFETY zahŕňa všetky dôležité bezpečnostné funkcie, aby každá vaša jazda bola bezpečnejšia.

DS NIGHT VISION : nočné videnie

Vyvinuli sme systém DS NIGHT VISION, aby sme vám zaručili optimálnejšiu viditeľnosť v noci. Infračervená kamera umiestnená v maske chladiča je schopná zistiť prítomnosť chodca alebo zvieraťa na vozovke až do vzdialenosti 100 metrov.  Tento systém vám umožní predvídať nebezpečenstvá a rýchlo reagovať na možné nebezpečie.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING : koniec nepozornosti

Na zaručenie vašej vyššej bezpečnosti naši inžinieri vyvinuli exkluzívnu technológiu, ktorá je schopná odhaliť každý pokles pozornosti.
Pri prvých známkach únavy alebo nepozornosti vodiča systém DS DRIVER ATTENTION MONITORING aktivuje zvukový signál a na centrálnom displeji sa zobrazí výstražné upozornenie. A to vo dne i v noci.

DS ACTIVE LED VISION : vidieť a byť videný

Svetlomety DS ACTIVE LED VISION, predstavené prvýkrát v koncepčnom vozidle DS E-TENSE, sú krásne a zároveň veľmi výkonné.  Pozostávajú z jedného hlavného LED svetlometu a z troch otočných LED modulov, ktoré sa otáčajú a nakláňajú podľa uhla natočenia volantu, rýchlosti jazdy a poveternostných podmienok, aby vám zaručili optimálne videnie.

DS LOUNGE: DYNAMICKÝ POKOJ

Vnútorný priestor vozidla DS 7 CROSSBACK poskytuje pocit pohody a pokoja. Jeho technologické inovácie a avantgardná koncepcia vám poskytnú doposiaľ nepoznanú úroveň komfortu, účinnosti a pokoja.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION : výborná reakčná schopnosť a hladké riadenie

Pomocou svojej kamery a snímačov systém DS ACTIVE SCAN SUSPENSION predvída každú nerovnosť vozovky, ktorej následne dokáže čeliť.
Systém v reálnom čase prenáša zistené údaje do riadiacej jednotky, ktorá podľa nich nastavuje na každom kolese zvlásť pevnosť alebo pružnosť tlmičov a zaisťuje tak čo najväčší jazdný komfort.

HiFi Systém FOCAL Electra® : Dokonale čistý zvuk

Pri príprave audio výbavy vozidla sme sa obrátili na spoločnosť FOCAL®, francúzskeho špičkového výrobcu profesionálnych audio produktov, hi-fi systémov a audio výrobkov do automobilov. Tento špičkový systém HiFi System FOCAL Electra®, ktorý tvorí štrnásť reproduktorov starostlivo rozmiestnených vo vozidle, ponúka jedinečné audio riešenie pre ponorenie sa do sveta dokonale čistého zvuku.

DS PILOT: PREDZVESŤ AUTONÓMNEHO RIADENIA

Najmodernejšie asistenčné systémy riadenia, ktorými je vozidlo DS 7 CROSSBACK vybavené, vám zaručia bezstarostné cestovanie.

DS CONNECTED PILOT : riadiť alebo sa nechať viezť

Systém DS CONNECTED PILOT pomáha vodičovi riadiť vozidlo a súčasne mu umožňuje kedykoľvek prevziať riadenie vozidla. Znamená ďalší krok smerom k autonómnemu riadeniu vozidla. Toto inovatívne zariadenie pôsobí na riadenie a tým upravuje rýchlosť vozidla a jeho vzdialenosť od vozidla pred ním, drží presne vozidlo DS 7 CROSSBACK v jazdnom pruhu, ktorý si vodič zvolí. Riadi rýchlosť a dráhu jazdy, aby vám zaručil bezpečnosť a pokoj za volantom.

Asistent na udržanie vozidla v jazdnom pruhu je plne funkčný v prípade, ak je jazdný pruh z obidvoch strán riadne vymedzený pozdĺžnym značením na vozovke (diaľnica alebo cesty s vyznačenými pruhmi).

DS PARK PILOT *** :  jednoduché zaparkovanie

Vďaka tejto novej asistenčnej technológii vozidlo samo zaparkuje pozdĺžne alebo priečne bez toho, aby vodič musel použiť volant alebo pedále ! DS PARK PILOT nájde parkovacie miesto, ktoré vyhovuje vonkajším rozmerom DS 7 CROSSBACK. Stačí, aby vozidlo prešlo dopredu popri mieste parkovania rýchlosťou do 30 km/h.

***pre verzie s automatickými prevodovkami EAT8

DS ConnectedCAM : On-line kamera zachytávajúca vaše zážitky za volantom

DS ConnectedCAM, je kamerový systém zabudovaný v držiaku vnútorného spätného zrkadla, ktorý umožňuje vytvárať a ukladať videá alebo fotografie z cesty. Vďaka Wi-fi pripojeniu možno údaje zaznamenané kamerou prenášať do smartfónu.

Download DS ConnectedCAM™ sur Android

Download DS ConnectedCAM™ sur iOS

Legal mentions

Staňte sa majiteľom vozidla DS a môžete tak automaticky využívať náš program služieb Only You. Tento program sa inšpiroval vašimi prianiami a bol vytvorený priamo pre vás. Je základom filozofie značky DS a záväzkom voči našim zákazníkom. Ako zákazník DS môžete kedykoľvek po nákupe vášho vozidla DS využívať celý rad služieb prispôsobených a upravených podľa vašich potrieb.

 

SLUŽBY NA MIERU