DS 7 CROSSBACK

Technické charakteristiky

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

ABSOLÚTNY KOMFORT & PRIESTOR INTERIÉRU

Na palube vozidla DS 7 CROSSBACK si cestujúci užívajú úplne nový vnútorný priestor, a to najmä na zadných sedadlách, u ktorých je možné elektricky nastaviť sklon operadla od 23° do 32°. Na zaistenie väčšieho komfortu a odolnosti sú sedadlá vyrobené z peny s vysokou hustotou. Predné sedadlá môžu byť vyhrievané, vetrané a vybavené masážnou funkciou (na centrálnom dotykovom paneli je možnosť voľby z 5 režimov).

 

DS 7 CROSSBACK ponúka najväčší batožinový priestor vo svojom segmente (555 l) s optimálnou modularitou vďaka rovnej podlahe a systému na ľahké nakladanie tovaru a batožín (Pack Easy Access*). Hands-free otváranie zadných výklopných dverí pohybom nohy pod zadným nárazníkom vám umožní ľahký prístup do batožinového priestoru aj s plnými rukami.

* Vrátane hands-free otvárania dverí a naštartovania motora

Naši inžinieri a technici využili pri návrhu koncepcie vozidla DS 7 CROSSBACK svoje dlhoročné skúsenosti a najlepšie know-how, aby zaručili bezpečnosť jazdy za každých okolností a dokonalú istotu a pokoj za volantom. Bezpečnosť cestujúcich a ostatných účastníkov cestnej premávky je a vždy bude našou prioritou.

Tento záväzok sa prejavil aj v hodnotení vozidla DS 7 CROSSBACK v crash teste Euro NCAP, v ktorom získalo maximálnu známku 5 hviezdičiek.

ROZMERY

ROZMERY VOZIDLA

Vonkajšia dĺžka (mm)

4573

Vonkajšia šírka (vrátane/bez spätných zrkadiel) (mm)

1906/2098

Vonkajšia výška (mm)

1625

Rázvor (mm)

2738

Objem batožinového priestoru (litrov VDA)

555 (1750 so sklopenými zadnými sedadlami)

Šírka batožinového priestoru (medzi podbehmi kolies) (mm)

1201

Užitočná vnútorná výška batožinového priestoru (mm)

581 po kryt (až do 910 pod strechou)

Stali ste sa majiteľom vozidla DS a môžete tak automaticky využívať náš program služieb Only You. Tento program sa inšpiroval vašimi prianiami a bol vytvorený priamo pre vás. Je základom filozofie značky DS a záväzkom voči našim zákazníkom. Ako zákazník DS môžete kedykoľvek po dátume nákupu vášho vozidla DS využívať celý rad služieb prispôsobených a upravených podľa vašich potrieb.

SLUŽBY NA MIERU