DS 7 CROSSBACK

Výkonné motory

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

MOTORIZÁCIE S TEMPERAMENTOM

Päť spaľovacích motorov, ktoré ponúka DS 7 Crossback, je prísľubom výnimočnej dynamickej jazdy. Výkonné a účinné motory spĺňajú najnovšie platné emisné normy a vynikajú mimoriadnym krútiacim momentom. Nová osemstupňová automatická prevodovka EAT8 poslednej generácie zaisťuje plynulé radenie a výbornú reakčnú schopnosť. Tieto technológie, ako napríklad vysokotlakové vstrekovanie so vstrekovacím tlakom 200 barov u motorov PureTech či systém  Stop&Start, umožňujú zaručiť spotrebu paliva a emisie CO2 na najlepšej úrovni.

Doprajte si výnimočné zážitky s našim novým benzínovým motorom PureTech 180 s automatickou prevodovkou. Motor je vybavený najmodernejšími technologickými inováciami v oblasti znižovania emisií CO2 s cieľom splniť požiadavky budúcich emisných noriem.

Všetky benzínové motory PureTech a naftové motory BlueHDi, ktoré ponúka DS 7 CROSSBACK, sú už v predstihu pripravené na budúcu verziu emisnej normy Euro6d, ktorá vstúpi do platnosti v roku 2020.

MOTORIZÁCIA E-TENSE 4X4 : HYBRID PODĽA DS

Od uvedenia ponúka DS 7 CROSSBACK aj výkonný hybridný plug-in motor E-TENSE s výkonom 300 k, pohonom všetkých 4 kolies a dojazdom 60 km v režime nulových emisií, ktorý predstavuje výkonnosť a účinnosť. Vďaka dômyselnému a unikátnemu konštrukčnému riešeniu našich inžinierov nedošlo k obmedzeniu priestrannosti interiéru ani k zmenšeniu batožinového priestoru vozidla.

Využite výnimočné výkony najnovších motorov BlueHDi a PureTech, ktoré zároveň ponúkajú ekologicky ohľaduplnú prevádzku.

Zadajte typ paliva a prevodovku a vyberte si motor, ktorý spĺňa vaše predstavy.

Staňte sa majiteľom vozidla DS a môžete tak automaticky využívať náš program služieb Only You. Tento program sa inšpiroval vašimi prianiami a bol vytvorený priamo pre vás. Je základom filozofie značky DS a záväzkom voči našim zákazníkom. Ako zákazník DS môžete kedykoľvek po dátume nákupu vášho vozidla DS využívať celý rad služieb prispôsobených a upravených podľa vašich potrieb.

SLUŽBY NA MIERU