PREDPREMIÉRA

DS 4, kombinácia najmodernejších technológií a francúzskeho know-how

Dizajnéri DS Automobiles otvárajú éru novej generácie automobilov DS a predstavujú DS 4 postavený na inovatívnej platforme, ktorá umožňuje väčšiu variabilitu, pokiaľ ide o dizajn a integráciu avantgardných technológií. Objavte tieto výnimočné technológie používané v modeli, ktorý bude uvedený v priebehu roka 2021.

Budúcnosť na dosah

DS 4 je stelesnením novej vízie prinášajúcej technológie budúcnosti. Nevídaná kombinácia najmodernejších technológií a rozšírenej reality pre väčšiu efektivitu, väčšiu konektivitu a viac inovácií pre ešte viac zážitkov z jazdy a väčšiu bezpečnosť.

PRIPOJENIE

Spojte sa s autom

Inovatívny priestor pre vodiča DS 4 zaisťuje intenzívny každodenný zážitok a zaručuje nevídanú radosť z jazdy.

 

DS ROZŠÍRENÝ HEAD UP DISPLEJ

DS ROZŠÍRENÝ HEAD UP DISPLEJ

Pre pohodlnejšiu jazdu

DS EXTENDED HEAD-UP DISPLAY je prvým krokom k rozšírenej realite. S jeho pomocou, vodič nemusí odvrátiť svoju pozornosť od cesty, pretože informácie o jazde sú premietané na čelné sklo a zobrazené priamo v jeho zornom poli.

 

DS ROZŠÍRENÝ HEAD UP DISPLEJ
SYSTÉM DS IRIS

SYSTÉM DS IRIS

Ovládanie hlasom

DS IRIS je nový intuitívny reaktívny systém rozpoznávania hlasu. Je to úplne dokonalý osobný asistent, ktorý presne vie, čo od neho žiadate a splní vaše povely.

 

DS SMART TOUCH

DS SMART TOUCH

Dotykové ovládanie

S DS SMART TOUCH môžete zadávať zmeny na niektorú z hlavných funkcií len dotykom bez toho, aby ste sa odpútali od toho, čo sa deje pred autom. Dotyková obrazovka má ideálnu polohu a reaguje na priblíženie, vzďaľovanie ruky alebo písanie.

 

DS SMART TOUCH

DS bezpečnosť

V DS Automobiles sa zameriavame hlavne na bezpečnosť prevádzky a maximálne potešenie z jazdy. Preto sme DS 4 vybavil najnovšími technológiami asistenčného systému riadenia.

DS DRIVE ASSIST 2.0

Nová éra riadenia

Druhá generácia DS DRIVE ASSIST obohacuje poloautonómny zážitok z jazdy o asistenta zmeny jazdného pruhu a nastavenia rýchlosti v zákrutách alebo na základe dopravného značenia. Parkovacie senzory, predný radar v spojení so senzormi v nárazníku a kamerou v hornej časti čelného skla v spolupráci s umelou inteligenciou analyzujú vozovku a udržiava ideálnu jazdnú dráhu.

DS MATRIX LED VISION

High-tech svetelný displej typický pre DS autá

Najnovšia generácia užších a modernejších svetlometov DS MATRIX LED VISION v DS 4 zahrnuje Matrix Beam a Dynamic Bending Light (dynamické osvetlenie zákrut). Svetelné lúče presne osvetľujú okolie vozidla a diaľkové svetlomety sa prispôsobujú daným svetelným podmienkam bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.

 

DS COMFORT & CARE

Inovácia pre maximálne pohodlie a bezpečnosť

Objavte najnovšie technológie používané v DS 4, ktoré budú uvedené spolu s modelom v roku 2021.

Prečítajte si o technológiách, ktoré robia jazdu ešte viac príjemnou a z cestovania robia zážitok. Zoznámte sa technológiami zaisťujúcimi ešte intenzívnejšiu radosť z jazdy a maximálne bezpečné cestovanie.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Adaptívne tlmiče

S pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla, štyroch snímačov svetlej a troch akcelerometrov systém DS ACTIVE SCAN SUSPENSION pôsobí okamžite a nezávisle na pruženie každého kolesa a citlivo upravuje intenzitu tlmenia v závislosti od nerovnosti povrchu.

DS NIGHT VISION

Nočné videnie

Infračervená kamera umiestnená v maske DS 4 detekuje chodcov alebo zvieratá až 200 metrov pred autom a zobrazuje ich na digitálnom prístrojovom paneli. To umožňuje lepšie predpovedať nebezpečenstvo a reagovať rýchlejšie. DS NIGHT VISION prináša nepopierateľnú výhodu a zaisťuje bezpečnejšie cestovanie aj v úplnej tme.

E-TENSE

Nová éra mobility

S DS 4, návrhári prichádzajú s inovovanou platformou. S dizajnom aj výkonom bol jeho podvozok navrhnutý tak, aby podporil plug-in hybridnú pohonnú jednotku najnovšej generácie E-TENSE kombinujúci 180-koňový benzínový motor a elektromotor s výkonom 110k. V roku 2021 preto budeme môcť obdivovať bezkonkurenčný výkon a flexibilitu jazdy: dojazd v plne elektrickom režime až do 50 km podľa metódy WLTP a to bez obmedzenia priestoru pre cestujúcich alebo batožinového priestoru v porovnaní s bežnými automobilmi so spaľovacím motorom.