DS 3 CROSSBACK

Priestor pre originálny komfort

DS 3 CROSSBACK
DS 3 CROSSBACK

DOKONALOSŤ & KNOW-HOW

Ponorte sa do pohodlného a luxusného interiéru vozidla DS 3 CROSSBACK. Kvalitné a príjemné materiály boli starostlivo vybrané, jemnému vypracovaniu každého detailu sme venovali mimoriadnu pozornosť.

Ponorte sa do pohodlného a luxusného interiéru vozidla DS 3 CROSSBACK. Kvalitné a príjemné materiály boli starostlivo vybrané, jemnému vypracovaniu každého detailu sme venovali mimoriadnu pozornosť.

JEDINEČNÝ DIZAJN

Stredový panel pod dotykovým displejom má originálny vzhľad. Ovládače a dva stredové prieduchy ventilácie v tvare diamantov odkazujú na dizajnový motív typický pre značku DS.

 

Umenie personalizácie

Interiér DS 3 CROSSBACK, oslavujúci Paríž, je verný filozofii značky DS založenej na bohatých možnostiach personalizácie. Vyberte si interiér podľa svojich predstáv z ponuky piatich vyhotovení s názvom „Inspirations DS“.

POCIT HARMÓNIE

Doprajte si na dlhých cestách komfort bez kompromisov.

Pri jazde na krátke i dlhé vzdialenosti vo vozidle DS3 CROSSBACK si vychutnáte výnimočne pohodlné sedadlá a akustický komfort. Predné a zadné sedadlá sú vyplnené inovatívne spracovanou penou s dvojitou hustotou a poskytujú veľmi kvalitné bočné vedenie.

Nakoľko chvíle pokoja sú vzácne hlavne pri jazde v meste, konštruktéri vozidla dbali na to, aby zabezpečili zvýšenú ochranu interiéru vozidla pred hlukom a vibráciami.

Môžete sa tak sústrediť na potešenie z jazdy a vychutnať si náš špičkový audio systém HiFi FOCAL Electra®.

Systém, ktorý poskytuje celkový výkon 515 W a obsahuje subwoofer a 12 reproduktorov ideálne rozmiestnených v priestore celej kabíny, vám poskytne dokonalý zvukový zážitok.

 

PLNE DIGITÁLNE MIESTO VODIČA

Vďaka miestu vodiča, ktoré je vybavené špičkovými intuitívnymi technológiami, sa budete môcť sústrediť na samotnú jazdu a zážitok z nej.

 

Kabína vozidla DS 3 CROSSBACK je navrhnutá tak, aby ste mali všetky potrebné informácie a ovládače v dosahu.

DIGITÁLNY DISPLEJ & ZDRUŽENÝ PRÍSTROJ

Funkcie vozidla ovládate ovládačmi na veľkom dotykovom displeji HD 10’’3 a informácie potrebné k riadeniu vozidla sa zobrazujú na digitálnom 7’’ združenom prístroji.

Pre väčší komfort máte možnosť nastaviť si informácie zobrazované na združenom prístroji podľa svojich preferencií: rýchlosť, stav hladiny paliva, počet najazdených kilometrov, asistenčné systémy riadenia a navigácie.

SLUŽBY NA MIERU