May 2, 2023

UHÁDNITE VÍŤAZKU A ZÍSKAJTE DS 4!

Súťaž Miss 2023 o DS 4

Vyberte jednu z finalistiek, ktorá má podľa Vás najväčšiu šancu získať víťazstvo a zaregistrujte sa do súťaže. Traja z Vás, ktorí si správne tipnú víťazku, získajú jednu z cien:

* automobil DS 4 na 10 dní s plnou nádržou,
* originálnu bundu s logom DS (rovnaké aké majú aj finalistky súťaže),
* balíček predmetov z butiku DS.

Každá z 12. finalistiek MISS SLOVENSKO je osobnosť a je krásna, ale len JEDNA z nich sa stane 24. júna 2023 víťazkou súťaže. Ktorá to podľa Vás bude?

Súťaž Miss 2023 o DS 4

1. KAROLÍNA BARANCOVÁ, 21 rokov, Banská Bystrica

Študuje 2. rok na Webster Vienna Private University v anglickom jazyku s americkou aj rakúskou akreditáciou, odbor Business Administration, čo predstavuje mix ekonómie a účtovníctva. Študuje a zaujíma sa o investičné bankovníctvo a realitné trhy. Miluje tenis, pohyb, jogu, pilates, box a behanie. Má rada kultúru a návštevy divadiel a galérií. Jej najväčšie hobby je cestovanie do exotických krajín. Ovláda anglický, francúzsky a nemecký jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

2. SONJA KOPČANOVÁ, 22 rokov, Banská Bystrica

Študuje 3. ročník na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici, na Fakulte prírodných vied, odbor učiteľstvo geografie a angličtiny. Zároveň pracuje ako asistentka. Venuje sa spevu a hre na klavír. Miluje každodenný pohyb, cvičí jinovú jogu a miluje cestovanie. Ovláda anglický jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

3. KINGA PÚHOVÁ, 22 rokov, Dunajská Streda

Študuje v 3. ročníku na Univerzite Mod Spe Paris Centra Europe v Bratislave, odbor Fashion Product Manažment v anglickom jazyku. V budúcnosti by chcela pokračovať v štúdiu v Paríži. Zároveň pracuje ako modelka, preto často cestuje a rada spoznáva aj iné kultúry a gastronómiu. Ovláda maďarský, anglický a francúzsky jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

4. KAROLÍNA BAZSÓOVÁ, 18 rokov, Staré (okres Michalovce)

Študuje v 3. ročníku na Gymnáziu Pavla Horova v Michalovciach. Zaujíma sa hlavne o zdravý životný štýl a stravovanie, rôzne druhy cvičenia, napr. fitness, jógu, pilates. Rada fotí a zaujíma sa o fotomodeling. Časom by chcela študovať na vysokej škole ekonomického alebo technického zamerania. Ovláda anglický a francúzsky jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

5. LAURA WEITERSCHUTZ, 23 rokov, Prievidza

Študuje v 5. ročníku na Ekonomickej univerzite v Bratislave, odbor Podnikový manažment, zameraný na enviromentalistiku. Zároveň pracuje ako vedúca marketingu v technologickej asociácii, zaoberajúcej sa ekológiou a enviromentalistikou. Venuje sa aj modelingu. Miluje zdravý životý štýl aj stravu, športuje, venuje sa jóge, spinningu, potápaniu, robí skialpinizmus. Rada tancuje, spieva a fotografuje. Ovláda anglický, francúzsky a španielsky jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

6. VANESSA GÁBOROVÁ, 20 rokov, Dolná Krupá

Študuje 2.ročník na Univerzite Konštantína filozofa v Nitre, na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva v odbore sociálna práca. Venuje sa mnohým aktivistickým činnostiam, pomáha organizovať kongres mladých Rómov a Rómok. Rada športuje, cvičí, venuje sa boxu, rada varí a číta. Zúčastnila sa kampane inakosti. Ovláda anglický jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

7. NINA NEMČOKOVÁ, 20 rokov, Bratislava

Študuje 1. ročník na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor Medzinárodné podnikanie. Aktívne sa venuje scénickému tancu -contemporary, v ktorom už dosiahla najvyššie, aj medzinárodné úspechy, je majsterkou Slovenska aj majsterkou sveta. Navrhuje aj šije si modely a vlastnej tvorbe by sa chcela venovať aj v budúcnosti. Ovláda anglický jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

8. ROMANA UGRAYOVÁ, 22 rokov, Kežmarok

Študuje 2.ročník na Pedagogickej fakulte Prešovskej univerzity v Prešove, odbor predškolská a elementárna pedagogika. Od malička sa venuje tancu a v súčasnosti tanec aj vyučuje. Má skúsenosti s modelingom a v roku 2022 zvíťazila v súťaži Miss Spiš. Ovláda anglický jazyk. S priateľmi založila neziskový projekt a podcast, kde sa venuje témam súvisiacich s vnímaním LGBTI.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

9. PETRA SIVÁKOVÁ, 22 rokov, Šamorín

Pracuje ako Social Media Marketer v anglickej Digital a Talent agentúre, aktívne a profesionálne sa venuje modelingu už od 15 rokov, vdaka čomu bola na svetových fashion weekoch a pracovala pre najprestížnejšie módne značky. V New Yorku absolvovala viacero kurzov so zameraním na interiérový dizajn, ktorému sa v budúcnosti chce aj venovať. Má vlastnú značku šperkov, ktoré si sama navrhuje. Medzi jej hobby patrí najmä móda a styling, hra na gitaru, tanec a umenie. Ovláda anglický jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

10. VANESA ČURIKOVÁ, 23 rokov, Ilava

Študuje 4. rok na Katedre žurnalistiky na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Popri škole pracuje ako Marketing support v technologickej firme. Má rada prechádzky do prírody a box. Vo voľnom čase sa venuje sa Pole Dance a stylingu, má skúsenosti s modelingom. Ovláda anglický a nemecký jazyk .

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

11. ALŽBETA BIELKOVÁ, 24 rokov, Žilina

Externe študuje 1. ročník Predprimárnej a elementárnej pedagogiky na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. zároveň pracuje ako vychovávateľka na súkromnej základnej škole. Má dlhoročné modelingové skúsenosti a pracovala už pre najprestížnejšie svetové módne značky. Rada má cestovanie, turistiku, cvičenie jogy, aktívne sa zaujíma o udržateľnú módu a ekologické témy. Ovláda anglický a francúzsky jazyk.

HLASOVAŤ

Súťaž Miss 2023 o DS 4

12. DANIELA VOJTASOVÁ, 23 rokov, Dolný Kubín

Študuje 4. rok na Univerzite Komenského v Bratislave odbor Marketingovej komunikácie. Zároveň sa venuje správe sociálnych sietí podcastu s témou udržateľnosti. Ako profesionálna tanečnica účinkovala vo viacerých veľkých tanečných a hudobných tv projektoch. Je bývalou viacnásobnou Majsterkou Slovenska v atletike, hode kladivom. Má rada fotenie a umenie. Zaujíma sa tiež o výrobu vína a rada by sa v tejto oblasti vzdelávala. Ovláda anglický a španielsky jazyk.

HLASOVAŤ

Štatút súťaže