Survolt

Survolt

Dizajn

Survolt, inovatívne a zmyselné vozidlo

survolt_concept-carSurvolt vychádza z kompaktných rozmerov, preberá štylistické prvky športových vozidiel a prispôsobuje si ich svojim potrebám. Jemné horizontálne svetlomety, aké sa používajú vo vysokovýkonných športových kupé, dodávajú vozidlu šarm a fungujú ako neodolateľný magnet. Svetelný podpis vytvorený z LED diód dodáva vozidlu moderný technologický vzhľad.

Survolt, nízke a ušľachtilé kupé, rozohráva kontrasty medzi zaoblenými tvarmi kapoty a masívnymi vytvarovanými bokmi, ktoré zvýrazňujú výrazné podbehy kolies, vyjadrujúce výkon a pôžitok. V zadnej časti Survolt preberá elegantný svetelný podpis Revolte. Nenápadná línia konceptu Survolt je ukončená spojlerom, ktorý je nevyhnutným symbolom automobilového športu.

Karoséria konceptu Survolt je dvojfarebná, stavia na obdiv odtiene fialovej fuchsiovej a sivej antracitovej, pohráva sa s materiálmi a objemami. Krivky sú raz hladké, raz zas lesklé. Odtiene karosérie sa úplne rozchádzajú s klasickým športovým mužským svetom, ktorý má svoje pravidlá.

Vnútorný priestor

Survolt, rafinovaný športovec

survolt_concept-car-interiorKokpit štúdie Survolt je spracovaný ako “plávajúca” bunka, sklenený prvok vložený do dvoch chrómovaných oblúkov, jedinečných klenotníckych skvostov. Hlavným mottom štúdie Survolt bolo porušiť konvencie, aby sa lepšie dopĺňali luxusné a športové prvky.

Interiér štúdie Survolt vznikol so zámerom spojiť dva úplne protichodné svety. Táto symbióza predstavuje svet plynulých línií a zároveň vyspelej technológii, z ktorého sa vynára miesto vodiča. Všetko bolo vymyslené a skoncipované tak, aby sa obaja cestujúci cítili dobre a prežívali jedinečnú radosť a výnimočný zážitok.

Použitie veľkých presklených plôch prináša svetlo a pocit priestoru, čo je pravý opak toho, čo dnes ponúkajú športové automobily.

Výkon

Survolt, výkon a nevšedné zážitky

survolt_concept-car-frontSurvolt predbehol svoju dobu a vyznačuje sa inovatívnymi technológiami, ktoré sú zároveň šetrné voči životnému prostrediu. Na základe imidžu, ktorý vytvorila moderná štúdia Revolte, sa aj do vozidla Survolt dostal 100 % elektrický pohon. Táto technológia umožňuje spojenie športových jazdných vlastností a výkonu so šetrným prístupom k životnému prostrediu a s trvalo udržateľným rozvojom.

Toto technologické riešenie, ktoré sa ešte stále neusadilo v pretekárskom svete, spája prvky, ktoré sa zdali byť nespojiteľnými. Ale značka DS si trúfa, značka DS vytvára, značka DS porušuje konvencie, aby ich mohla nanovo vystavať. Vozidlo ponúka environmentálne jedinečnú jazdu, ktorá vďaka pohonu spája potešenie z jazdy, nové pocity, výkony, dynamiku a to všetko v úplnom pohodlí tichého automobilu.

V podobe štúdie Survolt značka DS ponúka novú víziu automobilu, víziu inovatívnej značky zameranej na kreativitu a technológie.