Divine DS

Divine DS

Elegancia na francúzsky spôsob: DIVINE DS je výsledkom spolupráce “veľkých značiek”, pričom každá z nich je referenciou vo svojom odbore.

Concept_car-divine-dsLesage vytvára neobyčajné výšivky a Swarovski dodáva kryštály. Je to dôkaz ochoty a schopnosti značky DS ponúknuť vo svetovej premiére zmenu zabehaných princípov a nové prepojenie rôznych svetov v automobilovom sektore!

Concept_car-Divine-ds-luxeKompaktná štvordverová silueta DIVINE DS (4,21 m) v metalickej sivej farbe s jemnými odleskami upúta na prvý pohľad svojim výrazným elegantným a uhrančivým štýlom. Zmyselne zakrivené plochy vozidla oživujú výrazné grafické prvky známe ako “DS Wings”, výrazné ostré bočné línie a jedinečné uchytenie strechy. K jedinečnému exteriéru sa pridáva výnimočný interiér! Ten ponúka úplne nové odvážne usporiadanie a technologické spracovanie, výsledkom je nádherná kabína plná kontrastov, z ktorej vyžaruje avantgardný, elegantný a sofistikovaný duch DS.

Štúdia DIVINE DS s exkluzívnou koncepciou “Hypertypage” je prvé vozidlo ponúkajúce svojim zákazníkom možnosť voľby luxusného čalúnenia v štýle Haute Couture, ktoré bude plne odrážať ich vkus a charakter. Vnútorný priestor vozidla DIVINE DS ponúka 3 rôzne vymeniteľné čalúnenia, z ktorých každé je niečím výnimočné a jedinečné.

DIVINE DS sa vyznačuje futuristickými a avantgardnými svetlami, v ktorých sa spájajú smerovky s postupným rozsvecovaním s laserovou technikou, brúsenými plôškami strechy, z ktorých sa vysunie parkovacia kamera, optimalizovanou aerodynamikou,… silueta vozidla DIVINE DS je ako živá. V interiéri sa technológie presadzujú v mieste vodiča vytvorenom v štýle “kokpitu”a použitím výhradne digitálnych zariadení (dotykový displej, holografické zobrazovanie….).