Pripojenie k vozidlu

Pripojenie k vozidlu

Ste pripojení s okolitým svetom, ponúkame vám vozidlo s nasledovnými prvkami, ktoré zodpovedá vašim požiadavkám na mobilitu:
Odyssey_Innovation_Ecran-tactilenový 7-palcový farebný dotykový displej kompatibilný s funkciou New Mirror Screen. Táto funkcia umožňuje prístup ku kompatibilným aplikáciám vášho smartfónu bez toho, aby ste museli s telefónom manipulovať. Jednoduchosť, intuitívnosť a bezpečnosť: všetko je vyhotovené pre váš komfort a efektívnosť na vačšich každodenných cestách.
Cúvacia kamera spojená s novým 7-palcovým dotykovým displejom zasiela farebný obrázok na displej vozidla. Vďaka vizuálnym farebným znakom môžete vykonať manévrovania úplne bezpečne.

DS Connect Box, ponuka inovatívnych mobilných služieb, ktoré zodpovedajú vašim očakávaniam z hľadiska bezpečnosti, úspory času, rozpočtu a komfortu. Tieto mobilné služby fungujú na základe technického zariadenia, ktoré je zabudované vo vozidle. K dispozícii sú štyri balíčky služieb:

Pack SOS & Assistance: automatické núdzové volanie alebo priame prepojenie s platformou núdzového volania pomocou tlačidla “SOS”.

Pack Monitoring: virtuálna servisná knižka (automatické sledovanie počtu najazdených kilometrov a upozornenie na nutnosť vykonania servisnej prehliadky alebo údržby) a rady zamerané na ekologickú jazdu podľa informácií vysielaných vozidlom.

– Paket Mapping: lokalizácia vozidla (umožňuje napríklad nájsť zaparkované vozidlo) a informácia zasielaná na e-mail v prípade vjazdu alebo výjazdu z geografickej zóny (umožňuje napríklad automaticky uviesť blízkym svoj príchod do cieľa).

-Pack Tracking: v prípade krádeže vozidla sa geografická poloha zasiela poriadkovým zložkám.

• Mobilná aplikácia – s názvom MyDS – je k dispozícii pre smartfóny s operačnými systémami iOS/Android. MyDS zoskupuje radu funkcií, ktoré vodičovi pomôžu nájsť miesto, kde zaparkoval svoje vozidlo, navedú ho po zaparkovaní pešo do cieľa, pripomenú mu termíny servisných prehliadok, umožnia mu prístup k palubnej dokumentácii, atď. Aký je cieľ tejto aplikácie? Pomôcť vodičovi na cestách a ponúknuť mu intuitívne a inovatívne služby. S MyDS budete mať k dispozícii všetky informácie týkajúce sa vášho vozidla a špecifické ponuky určené pre zákazníkov DS.

Odyssey_Innov_MyDS