Motorizácie

Motorizácie

Efektívne a výkonné motorizácie

Všetky ponúkané motory, od benzínových po naftové, či hybrid 4X4, poskytujú výkon a šetrný prístup k životnému prostrediu, aby uspokojili vaše potešenie z jazdy a poskytli vám výnimočný zážitok na palube vozidla.

Naše benzínové motory PureTech používajú inovatívne a efektívne motory:
– vysokovýkonný turbokompresor novej generácie a priame vysokotlakové vstrekovanie v strednej polohe.

Pokiaľ ide o dieselové motory, vďaka odborným znalostiam našich inžinierov poskytuje najnovšia generácia motorizácií BlueHDi potešenie z riadenia  (zlepšenie účinnosti, povlak s nízkym trením typu DLC (Diamond Like Carbon), zníženie mechanických strát, inovatívne a efektívne výfukové potrubie…)

Hybridný naftový pohon “Diesel Hybrid 4×4”

Technológia pohonu Hybrid diesel, v ktorej sa spája výkonný naftový motor HDi s účinnosťou elektrického pohonu, zaručuje potešenie z energickej jazdy.

Hybridný pohon 4×4 ponúka rôzne jazdné režimy. Vďaka vrúbkovaciemu koliesku na výber spôsobu jazdy, ktoré sa nachádza na stredovej konzole, si vodič môže vybrať zo štyroch spôsobov jazdy: Auto, Nulové emisie vozidla (ZEV), pohon 4 kolies (predné kolesá poháňané spaľovacím motorom a zadné kolesá poháňané elektrickým motorom) a Sport (maximálne využívanie elektromotora spolu so spaľovacím motorom).