Hodnoty DS

Hodnoty DS

Naša DNA

DS, značka s tradíciou avantgardy, výbornej kvality, inovácií a pokrokových technológii.
DS, značka, ktorá búra zaužívané princípy, aby predčila očakávania zákazníkov automobilov.
DS zosobňuje zmyselnosť a neobyčajnosť v svojom štýle, rafinovanosti a dôraze na detail.
DS sa zrodila v Paríži a stelesňuje know-how najlepších remeselných majstrov v luxusnom segmente francúzskeho priemyslu.

“Od svojho založenia v roku 2014 sa francúzska automobilová značka opiera o výnimočné dedičstvo, ktoré predstavuje model DS 19 zrodený presne pred 60. rokmi. Toto legendárne vozidlo je nositeľom inovácií, jedinečnosti a pokroku. Spolu so sesterským typom SM je symbolom francúzskych prémiových automobilov. Rovnako ako typ DS v roku 1955, aj všetky dnešné typy značky DS v sebe spájajú výrazný dizajn, špičkové technológie, komfort a dynamiku, ušľachtilé materiály a rafinovanosť. Tak ako v modeli DS z roku 1955, aj v súčasných modeloch DS sa dnes snúbi znamenitý štýl a špičkové technológie, komfort a dynamika, ušľachtilé materiály a rafinovanosť. História pokračuje, aby tieto dve písmená stále a po celom svete zosobňovali definíciu automobilového luxusu.”
Yves Bonnefont
Prvý generálny riaditeľ značky DS

Prísľuby

DS sa vyznačuje neprehliadnuteľným dizajnom, prepracovanosťou do najmenších detailov, dokonalou rovnováhou medzi dynamickými jazdnými vlastnosťami a pohodlím a pokrokovými technológiami.

DS stelesňuje know-how na francúzsky spôsob v oblasti prémiových automobilov.
Značka DS sa zrodila v Paríži a inšpirovala sa najlepším know-how remeselných majstrov v luxusnom segmente a svojimi špičkovými inžiniermi. Kreativita a odbornosť v službách odvážnych a príťažlivých prísľubov:
– Avantgardný dizajn
– Pokrokové technológie
– Rafinovanosť a dôraz na detail
– Dynamický hyperkomfort

Avantgardný dizajn

Duch avantgardy, inovácií, know-how, technológií, konektivity, štýlu a vynikajúcej kvality: duch avantgardy DS je kľúčovou hodnotou, ktorá vyvolala nadšenie a otvára cestu k sľubnej budúcnosti.

V modeloch DS, ktorých silueta na prvý pohľad priťahuje pozornosť svojim výrazným, elegantným a očarujúcim štýlom, sa snúbia kontrasty medzi napätými líniami, prepracovanými grafickými prvkami a zakrivenými plochami.

Rafinovanosť

Kľúčovými slovami v exteriéri či v interiéri sú rafinovanosť a dôraz na detail. Každému detailu je venovaná osobitná pozornosť! Dôkazom je raster DS na úrovni predných svetlometov, ktoré z prednej časti vytvárajú jedinečné dielo.
Zmysel pre detail u modelov DS je vidieť v použití autentických materiálov ako je hliník na držiakoch dverí, kov na hlavici riadiacej páky alebo koža. Autentické materiály sú spracované exkluzívnym a jedinečným spôsobom, ako je kožený poťah sedadiel pripomínajúci náramok hodín (bracelet). DS je jednou z mála značiek, ktorá ponúka tri typy kože: najmä kožu nappa a semi-anilínovú kožu, jednu z najkrajších na svete, zriedkavo používanú v automobilovom priemysle.
Na uspokojenie vašich túžob vám značka DS ponúka bohaté možnosti novej personalizácie exteriéru a interiéru, aby ste ešte viacej potvrdili vašu identitu a vašu eleganciu.

Mimoriadne vyspelé technológie

Technologická inteligencia v službách riadenia, účinná a intuitívna ergonómia ovládačov, ponuka konektivity zodpovedajúca súčasnému digitálnemu svetu, účinné a výkonné motorizácie… toľko bodov, ktoré charakterizujú modely DS dneška vybavené pokrokovými technológiami!

Technológia v službách funkcií ale aj štýlu:
– futuristický a avantgardný dizajn svetlometov DS Active LED vision;
– interiér DS 5, ktorý vás ponorí do leteckého sveta vďaka kokpitu, hand-up displeju a tlačidlám “toogle switches”
– nezabúdajúc na pripojenú mobilitu, ktorú poskytuje dotykový displej a prenos informácií zo smartfónu, ako aj množstvo pridružených služieb.
DS ponúka mimoriadne vyspelé technológie sveta prémiových vozidiel Značky, ktoré z každého modelu robia maximálne očarujúce a jedinečné vozidlo.

Dynamický komfort

DS predstavuje aj nekompromisný komfort a výnimočné pocity z jazdy prežívané za volantom. Okrem komfortného čalúnenia, výberu ušľachtilých materiálov, sedadiel s masážnou funkciou a motorizácií zdieľa značka DS víziu dynamického automobilu, ktorý podnecuje k pokojnej a bezpečnej jazde. Motorizácie, ktoré dokonale zodpovedajú dynamickému temperamentu modelov DS, zabezpečujú vysoký výkon, pričom sú šetrné k životnému prostrediu, pretože motory značky spĺňajú aktuálne platné emisné normy.