DS je tu pre vás

DS je tu pre vás

STÁLE K VAŠIM SLUŽBÁM. STÁLE K DISPOZÍCII.

Naše predajné a servisné tímy DS AUTOMOBILES zostávajú pre Vás k dispozícii a poskytujú svoje služby aj v tejto chvíli v špeciálnom režime.

Počas tohto obdobia zostávajú poradcovia predaja značky DS k dispozícii pre Vás na diaľku, PRACUJÚ ONLINE zo svojho domova, aby zodpovedali Vaše otázky, pripravili Vám obchodné ponuky a zabezpečili kontinuitu služieb. Neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle  +421 910 860 760 alebo emailom na dsstore@finalcd.sk.

Autorizovaný SERVIS ZNAČKY DS poskytuje servisné služby v špeciálnom režime v súlade s úpravou nariadenia krízového štábu.

V tomto náročnom období chceme zabezpečiť prípadné potrebné opravy motorových vozidiel, ktoré sú kľúčové pre udržanie zásobovania, zásielkových a doručovacích služieb. Rovnako chceme udržať  možnosti individuálnej prepravy osôb, ktoré sú pre mnohých jedinou možnosťou prepravy. Pri prevádzke servisu budú maximálne dodržiavané pravidlá a bezpečnostné predpisy v zmysle odporúčaní krízového štábu.

Odporúčame vám kontaktovať priamo autorizovaný servis DS telefonicky alebo e-mailom, aby ste si dohodli vašu návštevu. Pred návštevou servisu si prosím overte, či je servis otvorený (situácia sa môže meniť).

Je pre nás veľmi dôležité zostať s Vami v kontakte, hoci aj na diaľku. Veríme, že vám budeme nápomocní v týchto nie ľahkých časoch a podarí sa nám udržať vašu mobilitu !

SPOLU TO ZVLÁDNEME !